Regulamin sklepu www.laylow.pl
Sklep internetowy, działający pod adresem www.laylow.pl , prowadzony jest przez firmę GIBEX Mariusz Pęczek z siedzibą w miejscowości: Koszalin, ul. Rybacka 15/4, 75-228.

Dane Sprzedawcy:

GIBEX Mariusz Pęczek

adres sklepu:
Dworcowa 12/4
75-400 Koszalin


NIP: 669 230 15 24
REGON: 365024070

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Oferta przedstawiona przez sklep www.laylow.pl na stronach internetowych nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

Zamówienia przyjmowane są bezpośrednio przez stronę www.laylow.pl , za pośrednictwem serwisów aukcyjnych (Allegro) telefonicznie lub e-mailem.

Zamóweinia poprzez stronę www.laylow.pl mogą składać klienci, którzy założyli indywidualne konto w sklepie www.laylow.pl i zalogowali się na swoim indywidualnym koncie klienckim oraz klienci nie posiadający konta klienta w sklepie www.laylow.pl

Realizacja zamówienia płatnego z góry rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym sklepu lub po otrzymaniu potwierdzenia opłącenia transakcji od operaturo przyjmującego szybkie płatności internetowe. Zamówienia płatne z góry, które nie zostaną opłacone w ciągu 10 dni od dnia ich złożenia są automatycznie odrzucane (nie są realizowane).

Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu przekazania zamówienia do wysyłki.

Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie 535 074 154 lub e-mailem pod adresem laylowsklep@gmail.com

Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

Przesyłki dostarcza kurier DHL i Poczta Polska .

Koszty przesyłki zawsze pokrywane są przez nabywcę.

Klient może wybrać następujace formy płatności za złożone zamówienia
- Płatność z góry - tradycyjnym przelewem bankowym na konto sklepu lub szybkim przelewem internetowym: m-Transfer, DotPay.pl

Kupujący składający zamówienie płatne z góry, zobowiązuje się opłacić zamówienie w ciągu 10 od dnia jego złożenia. GIBEX Mariusz Pęczek zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia złożonego przez kupującego jeżeli nie zostanie ono opłacone w ciągu 10 dni od daty jego złożenia.

Przesyłki zagraniczne mogą być opłacane wyłącznie z góry bezpośrednio tradycyjnym przelewem bankowym na konto sprzedawcy.

Zwrot bez podania przyczyny.
Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient, ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) z towaru kupionego w naszym sklepie.
Zwrot jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie był używany. Odzież musi być czysta i posiadać oryginalnie przymocowane metki.
Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym wraz z nim dowodem zakupu (faktura lub paragon).
Więcej informacji na stronie: Reklamacje
Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towarów zapłaconej przez klienta, widniejącej na dokumencie sprzedaży (paragonie, fakturze VAT). Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni, przelewem bankowym na przez klienta konto bankowe. Koszt przesyłki do klienta (uwzględniony na dokumencie zakupu - paragonie, fakturze VAT) i koszt odesłania towaru przez klienta nie podlegają zwrotowi.
Ważne! - Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" zwrotowi lub wymianie nie podlegają produkty zakupione na aukcjach internetowych z licytacją.

Reklamacje.
Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres sklepu LAL LOW HIP HOP SKLEP ul. Dworcowa 12/4, 75-400 Koszalin. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji.
Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od ich wpłynięcia.
Towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pozbawiany wad, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasu magazynowego), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Sklep www.laylow.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą klienci naszego sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dni 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.